top of page

PROFESYONEL HIZMETLER

Kaliteli İş, Uygun Fiyatlar

WhatsApp Image 2023-03-25 at 12.53_edited.jpg

Klima

Mersin Klima servisi tarafından kusursuz bir hizmet ile yapılan her türlü bakım ve onarım için aynı zamanda yerinde servis hizmeti ile de müşteri memnuniyeti her zaman üst safhada tutulmaktadır. Bunların yanı sıra aynı zamanda klima bakım hizmetleri de bu noktada aynı şekilde son derece kaliteli bir şekilde hizmet verilmektedir.

istockphoto-1022314534-612x612.jpg

Kombi

Mersin Kombi bakımı, kombinizin tüm çalışan parçaların kontolüdür. Bu bakım ile düzensizlik ile karşılaşıldığında sizlerin bilgisi dahilinde bakım harici onarımların tamamına denmektedir. Bakım işlemi esnasında kombinin tamamı kontrol altına alınmaktadır. Parçaların kontrolü yapıldıktan sonra cihazdaki emniyet elemanları gaz kontrolü, basınç kontrolü yapmaktayız. Özellikle iç bölümlerin pas ve kirlerden arındırılmasını sağlamaktayız.

Kombi bakımı normal şartlarda altı ayda bir kez yapılması gereklidir. Ancak bu bakımı kaçıran yada yaptıramayanların senede bir kez yaptırması şarttır. Kombi bakımı boş bir işlem değildir. Zira bu bakımlar sayesinde kombiniz yüksek performans göstermekte ayrıca kombinizin ömrüde uzamaktadır. İşlem yapılmadan önce kombi bakımını yapacak ustanın size konu hakkında bilgi vermesi gerekmektedir. Aynı zamanda kombiniz konusunda hassas kullanım bilgileride verilebilir.

WhatsApp Image 2023-03-25 at 12.50.12 (1).jpeg

Boya-Tadilat

Yaşam alanlarınız için önemli ve gerekli biçimlendirilmesi ve renklendirilmesi adına her şeyi yapıyoruz.

WhatsApp Image 2023-03-25 at 12.50.12.jpeg

TEKLIF ALIN

Neye ihtiyacınız olduğunu bize iletmeniz yeterli.

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page